Movies
Ratings
212
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5