Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5- Father And Son: The Story Of MenciusRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 2.5
Dimensions of DialogueRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
SoldierRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
V/H/S/94Rated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
City of JoyRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.5