Titles you rated
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0