Movies
Ratings
355
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5
GintamaRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 3.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 2.5- SABAKANRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Ikoku NikkiRated ★ 1.5