Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 3.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5