Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5