Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0