Movies
Ratings
747
UprisingRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
CapoteRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0