Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 0.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0