Movies
Ratings
52
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0