Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5