Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 4.0
The Hunting WivesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
AdultsRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5