Movies
Ratings
128
The IntouchablesRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0