Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 3.0
노무현과 바보들Rated ★ 2.5
ViceRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5