Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5