Series
Ratings
21
Mask GirlRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0