Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
StarexRated ★ 3.5
Woman Who Killed a LionRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0