Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0