Titles you rated
Se7enRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Son of the MaskRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0