Movies
Ratings
531
White ChicksRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
LeoRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 2.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 2.5