Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
YellowstoneRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5