Series
Ratings
106
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0