Movies
Ratings
1116
Sausage PartyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
8MMRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 2.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
Johnny English RebornRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Batman & RobinRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.5
Crimson PeakRated ★ 4.0
The VillageRated ★ 3.5