Series
Ratings
28
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- Show Me The Money 10Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5