Movies
Ratings
547
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 2.0
The CobblerRated ★ 4.5
LavaRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0