Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0