Movies
Ratings
599
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 0.5
Perfect BlueRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5