Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5