Series
Ratings
213
SomebodyRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 2.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
I-LANDRated ★ 3.0- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 5.0
Road to KingdomRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Love AlarmRated ★ 1.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 0.5