Movies
Ratings
167
Art of FightingRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.0
ChawRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0