Movies
Ratings
377
Knives OutRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
More than BlueRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5