Series
Ratings
123
YouRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Unrequited LoveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5