Movies
Ratings
484
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 1.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
A Deadly American MarriageRated ★ 2.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0