Series
Ratings
303
The BoysRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 5.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 5.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 5.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 5.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 4.0- 아따맘마 미방영분Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0