Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0