Movies
Ratings
230
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0