Titles you rated
Power RangersRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
MorganRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5