Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
The FabelmansRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 1.5
Carl’s DateRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5