Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0