Movies
Ratings
1009
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.0
SkiptraceRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 2.5
Before I FallRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Life Risking RomanceRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 4.0
ManholeRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
StorksRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5