Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Mom and SisterRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
- ARGENTO SOMARated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0