Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0