Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5