Movies
Ratings
530
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0