Titles you rated
American SniperRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0