Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5