Titles you rated
WishRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 1.5
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
DecibelRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The MistRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5