Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 0.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5
Spring DayRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0