Movies
Ratings
702
365 DaysRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
A Little PrincessRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0