Movies
Ratings
721- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0